Here to assist you for a job, 24/7

Projektdetails

Anforderungen

  • Beruf Fahrer (m/w/d), Erfahrung 1 - 3 Jahre
  • Spezialisierungen Schwertransport, Erfahrung 1 - 3 Jahre
  • Sprache Englisch, durchschnitt Erfahrung
  • Führerschein CE, Erfahrung 1-3 Jahre

Jobangebot

  • Recruiter 247 Drive
  • Gehaltsdetails 3200 - 3600 EUR Netto / Monat
    » basierend auf Anzahl der Stunden, die gearbeitet wurden
  • Arbeitsdauer Flexible » 10 Stunden/Tag
  • Vertragsart Agenturvertrag
  • Zusatzleistungen» Private Krankenversicherung
    » Salariu orar: 17,99 € brut (în funcție de experiența de muncă) + extra
    » Contract olandez
    » Plăți săptămânale (aprox. 800-900 € net)
    » Bani de concediu (8,33%) și zile de concediu plătite (25 pe an)
    » Sistem de pensionare
    » Indemnizație de călătorie
    » Cazare
    » Lucru in sistem
  • Ort Roosendaal, Nordbrabant, Niederlande
  • Arbeitserlaubnis in Niederlande Erforderlich
  • Kandidaten suchen In Rumänien
  • Unterbringung Vom Arbeitgeber bereitgestellt, vom Arbeitnehmer bezahlt (Einzelzimmer)
    » 80 EUR / Woche

Stellenbeschreibung

Übersetzen

Clientul nostru este o companie de familie cu sediul în Brabantul de Vest, specializată în servicii de transport excepționale. Aceștia se ocupă de o varietate de încărcături, inclusiv materiale de construcție supradimensionate și grele, punând accentul pe furnizarea de soluții de transport fiabile și experimentate.

Aveți o experiență similară ca șofer CE? Verifică detaliile și alătură-te nouă astăzi!

Baza: Roosendaal

Responsabilități

Căutăm un șofer cu experiență care se bucură de o muncă variată. Veți conduce în principal transporturi excepționale cu încărcături pe lungime, lățime și înălțime, dar este posibil să conduceți, de asemenea, cu un descărcător de jos sau un tautliner. Veți conduce în principal în Olanda și Belgia. Încărcarea și descărcarea ar face parte din responsabilitățile dumneavoastră - de obicei cu o macara.

Vei fi plecat de acasă de luni până vineri, începându-ți ziua între orele 3:00-6:00. Există posibilitatea de a lua camionul acasă și de a lucra în sistem.