Projektdetails

Anforderungen

  • Beruf Elektromechaniker (m/w/d), Erfahrung 1 - 3 Jahre
  • Sprache Englisch, durchschnitt Erfahrung
  • Führerschein B, Erfahrung 1-3 Jahre

Jobangebot

  • Recruiter Accent Jobs Romania
  • Gehaltsdetails 18 - 21 EUR Brutto / Stunde
    » basierend auf Erfahrung
  • Arbeitsdauer Normal (8 Stunden)
  • Vertragsart Festanstellung nach vorheriger Befristung
  • Ort Gent, Flämische Region, Belgien
  • Arbeitserlaubnis in Belgien Erforderlich
  • Kandidaten suchen In Rumänien
  • Unterbringung Vom Arbeitgeber bereitgestellt, vom Arbeitnehmer bezahlt (Einzelzimmer)
    » 90 EUR / Woche

Stellenbeschreibung

Übersetzen

Suntem în căutare de electromecanici pricepuți pentru companiile colaboratoare din Belgia.

Descrierea postului

Înlocuirea și/sau repararea circuitelor electrice, echipamente sau instalații

Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor constatate la instalațiile electrice, utilaje sau aparate

Efectuarea lucrărilor de întreținere pentru instalațiile, utilajele sau aparatele electrice

Verificarea circuitelor electrice

Executarea diverselor lucrări de natură mecanică pentru echipamentele electrice (repară cutii de legătură, sisteme de blocare, reţele de impământare).

Experiență pe parte mecanică, pneumatică, hidraulică (înlocuire sau reparare motoare electrice, valve, electro-valve, pompe, compresoare, cilindrii, pistoane etc.)

Citirea planurilor tehnice și asigurarea funcționării mașinilor, motoarelor și instalațiilor mecanice

Candidatul ideal

Calificare profesională

Experienţă în domeniu

Simţ practic, îndemânare, precizie

Carnet de conducere categoria B - este un plus

Comunicați în limba engleză sau franceză la nivel conversațional

Beneficii

Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta

Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră

Al 13-lea salari

Bani de vacanță

Asigurare medicală

Zile legale libere plătite

Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.