Here to assist you for a job, 24/7

Projektdetails

Anforderungen

  • Beruf Monteuer (m/w/d), Erfahrung 1 - 3 Jahre
  • Sprache Englisch, durchschnitt Erfahrung oder Französisch, durchschnitt Erfahrung
  • Führerschein B, Erfahrung 1-3 Jahre

Jobangebot

  • Recruiter Accent Jobs Romania
  • Gehaltsdetails 17 - 20 EUR Brutto / Stunde
    » basierend auf Erfahrung
  • Arbeitsdauer Normal (8 Stunden)
  • Vertragsart Festanstellung nach vorheriger Befristung
  • ZusatzleistungenAl 13 lea salariu, prima de vacanta, asigurare medicala, contributie la pensie, alocatie pentru copiii minori
  • Ort Roeselare, Flämische Region, Belgien
  • Arbeitserlaubnis in Belgien Erforderlich
  • Kandidaten suchen In Rumänien
  • Unterbringung Vom Arbeitgeber bereitgestellt, vom Arbeitnehmer bezahlt (Einzelzimmer)
    » 90 EUR / Woche
  • Transport lokal Mit dem Auto des Arbeitnehmers, mit Erstattung (Se deconteaza primul drum in Belgia (150 EUR dupa 5 zile lucrate))

Stellenbeschreibung

Übersetzen

Ești montator tâmplărie PVC și aluminiu? Dorim să te cunoaștem!

Căutăm o persoană cu experiență care să ofere prin munca sa clienților: căldură, liniște și siguranță.

Descrierea postului

- indepartarea geamurilor și ușilor existente

- instalarea geamurilor și ușilor (și a sticlei)

- amplasarea tâmplăriei exterioare: verande

- instalarea obloanelor și rulourilor exterioare

- montarea de balamale, manere, incuietori

Candidatul ideal

-Experiență cu PVC sau aluminiu

-Experiență cu bormașina / mașina de tăiat;

-Permis de conducere categoria B (avantaj)

-Limba engleză sau franceza la nivel conversațional.

Beneficii

-Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta

-Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră

-Al 13-lea salariu

-Bani de vacanță

-Asigurare medicală

-Zile legale libere plătite

-Alocatie pentru copiii minori

-Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.