Projektdetails

Anforderungen

  • Beruf Office manager (m/w/d), Erfahrung 3 - 5 Jahre
  • Sprache Englisch, fortgeschritten Erfahrung

Jobangebot

  • Recruiter Accent Jobs International
  • Gehaltsdetails Vertraulich
  • Arbeitsdauer Normal (8 Stunden)
  • Vertragsart Unbefristete Anstellung
  • ZusatzleistungenGutscheine für Mahlzeiten
  • Ort Cluj-Napoca, Kreis Cluj, Rumänien
  • Arbeitserlaubnis in Rumänien Erforderlich
  • Kandidaten suchen In Cluj-Napoca und Umgebung (10 km)

Stellenbeschreibung

Übersetzen

Despre noi:

Accent Jobs for People este o firmă de top în recrutare și plasare de personal, specializată în diverse sectoare și poziții. Cu un accent pe calitate și o abordare personală, ne străduim să susținem atât persoanele în căutarea unui loc de muncă, cât și companiile, într-o manieră eficientă și profesională. Echipa noastră din Cluj Napoca caută un Office Sales Manager motivat și cu experiență pentru a ne consolida echipa în creștere.

Descrierea jobului:

Ca Office Sales Manager, vei fi punctul de contact atât pentru echipă, cât și pentru clienții noștri. Asiguri buna funcționare zilnică a biroului și contribui la atingerea obiectivelor noastre și a țintelor de calitate. În plus, vei juca un rol crucial în promovarea vânzărilor și a activităților comerciale pentru a extinde baza noastră de clienți și a crește afacerea.

Sarcini și responsabilități cheie:

Leadership și coordonare:

Gestionează și coordonează operațiunile zilnice ale biroului.

Conduce o echipă de consultanți și îi motivează pentru a obține cele mai bune rezultate.

Planificare strategică:

Dezvoltă planuri strategice pentru a asigura creșterea biroului și atingerea obiectivelor.

Identifică noi oportunități de afaceri și elaborează planuri pentru a le capta.

Activități de vânzări și comerciale:

Conduce inițiative de vânzări pentru a îndeplini și depăși țintele.

Dezvoltă și implementează strategii comerciale pentru a atrage noi clienți și a păstra clienții existenți.

Efectuează cercetări de piață pentru a identifica tendințe, oportunități și noi segmente de piață.

Pregătește și livrează prezentări și propuneri către clienții potențiali.

Negociază contracte și acorduri pentru a maximiza veniturile.

Managementul relațiilor:

Construiește și menține relații puternice cu clienții și candidații.

Asigură o experiență excelentă a clienților și satisfacția acestora.

Acționează ca principal punct de contact pentru clienții cheie, oferindu-le soluții și servicii personalizate.

Sarcini operaționale:

Gestionează procesele administrative și asigură operațiuni eficiente ale biroului.

Supraveghează sarcinile zilnice de management al biroului, inclusiv bugetarea și alocarea resurselor.

Raportare:

Monitorizează performanța biroului și raportează managerului regional.

Analizează performanța vânzărilor și oferă perspective și recomandări pentru îmbunătățire.

Cerinte:

Experiență:

Minim 3 ani de experiență într-un rol similar - nișa HR & Recrutare este un plus.

Abilități:

Capacitate demonstrată in sfera de vânzări și de a gestiona activități comerciale.

Abilități puternice de leadership și organizare.

Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală.

Personalitate:

O atitudine proactivă și orientată către client, motivată, și capabilă să lucreze atât independent, cât și în echipă.

Orientare către rezultate cu o bună intuiție de afaceri.

Limbi străine:

Fluent în engleză. Cunoașterea altor limbi este un plus.

Ce oferim:

Salariu competitiv și beneficii extra-legale.

Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și entuziastă.

Oportunități de dezvoltare personală și profesională.

Un rol provocator într-o organizație în creștere și ambițioasă.

Interesat?

Ești Office Manager-ul pe care îl căutăm? Trimite CV-ul și scrisoarea de intenție către Leyla Ince la adresa leyla.ince@accentjobs.be.