Détails du projet

S\'inscrire

Exigences

  • Profession Boucher, Expérience 3 - 5 ans
  • Langue Anglais, Niveau moyenne ou français, Niveau moyenne

Offre d’emploi

  • Recruteur Accent Jobs International
  • Détails du salaire 2200 - 2300 EUR net / mois
    » dépend de nombre d'heures travaillées
  • Horaire de travail Normal (8 heures)
  • Type de contrat Temp à perm
  • Lieu Stekene, Région Flamande, Belgique
  • Permis de travail en Belgique Requis
  • Rechercher des candidats En Roumanie
  • Logement Fournis par l'employeur et payés par l'employé (chambre individuelle)
    » 90 EUR / semaine
  • Transport local Avec la voiture de l'employé et remboursé

Description du poste

Traduire

Pentru clientul nostru, un supermarket foarte cunoscut, cautăm un măcelar dedicat, cu un simț acut pentru calitate și o pasiune pentru meșteșugul tradițional. Dacă ești expert în detectarea tendințelor culinare și adori să oferi servicii de excepție, alătură-te nouă!

Responsabilități:

Felierea, portionarea, tocarea, condimentarea, marinarea produselor din carne după cel mai înalt standard

Prezentarea atractivă a produselor și sfatuirea clienților cu recomandări de preparare,

Lucrul într-o echipă dedicată iubitorilor de mâncare și gastronomie.

Căutăm:

Profesionalism și amabilitate în relația cu clienții,

Entuziasm în însușirea de noi abilități și interes pentru avansare profesională,

Respect pentru igiena produselor și prezentare impecabilă a vitrinei,

Abilități de comunicare în limba engleză sau franceză

Oferim:

Un loc de muncă unde pasiunea pentru mâncare ne unește pe toți și unde fiecare zi este o nouă oportunitate de a inspira și de a fi inspirat.

Beneficii

Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta

Decontarea primului transport din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră

Al 13-lea salariu

Bani de vacanță

Asigurare medicală

Zile legale libere plătite

Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare

D'autres postes vacants12

Retirer

Tu es sûr de vouloir retirer ce projet ?
Cette action ne peut être annulée !

Confirmer le rendez-vous?

Etes-vous sur de vouloir confirmer ce rendez-vous ?

Annuler un rendez-vous?

Vous êtes sûr de vouloir annuler ce rendez-vous ?

Détails du rendez-vous

Je ne suis pas intéressé

Souhaitez-vous me dire pourquoi cette offre d'emploi ne vous intéresse pas? Choisissez dans la liste ci-dessous.