Détails du projet

S\'inscrire

Exigences

  • Profession Chef cuisinier, Expérience 3 - 5 ans
  • Spécialisation International, Expérience 3 - 5 ans
  • Langue Anglais, Niveau moyenne ou français, Niveau moyenne

Offre d’emploi

  • Recruteur Accent Jobs International
  • Détails du salaire 2000 - 2300 EUR net / mois
    » dépend de expérience
  • Horaire de travail Par équipes » y compris le quart de nuit
  • Type de contrat Temp à perm
  • Lieu Gand, Région Flamande, Belgique
  • Permis de travail en Belgique Requis
  • Rechercher des candidats En Roumanie
  • Logement Fournis par l'employeur et payés par l'employé (chambre individuelle)
    » 90 EUR / semaine
  • Transport local Avec la voiture de l'employé et remboursé

Description du poste

Traduire

Angajăm Pizzaiolo în Belgia!

Suntem în căutarea unui Pizzaiolo pasionat și dedicat ! Dacă te mândrești cu măiestria ta în prepararea pizzei și ești gata pentru o nouă provocare, aceasta poate fi oportunitatea perfectă pentru tine.

Prepararea aluatului de la zero, folosind rețeta specifică a restaurantului

Mânuirea și întinderea aluatului pentru a atinge dimensiunea și grosimea dorită pentru pizza

Selectarea și pregătirea ingredientelor proaspete, cum ar fi tăierea legumelor, felierea mezelurilor și amestecarea sosurilor

Folosirea cuptorului de pizza

Menținerea curățeniei în zona de lucru, inclusiv curățarea suprafețelor de lucru, ustensilelor și a cuptorului de pizza

Vino să faci parte dintr-o echipă vibrantă și să îți etalezi talentul culinar într-un mediu dinamic!

Beneficii:

Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența

Decontarea primului transport din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales

Al 13-lea salariu

Bani de vacanță

Asigurare medicală

Zile legale libere plătite

Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.

D'autres postes vacants12

Retirer

Tu es sûr de vouloir retirer ce projet ?
Cette action ne peut être annulée !

Confirmer le rendez-vous?

Etes-vous sur de vouloir confirmer ce rendez-vous ?

Annuler un rendez-vous?

Vous êtes sûr de vouloir annuler ce rendez-vous ?

Détails du rendez-vous

Je ne suis pas intéressé

Souhaitez-vous me dire pourquoi cette offre d'emploi ne vous intéresse pas? Choisissez dans la liste ci-dessous.