Détails du projet

S\'inscrire

Exigences

  • Profession Charpentier coffreur, Expérience 1 - 3 ans
  • Langue Anglais, Niveau moyenne ou français, Niveau moyenne
  • Permis de conduire B, Expérience 1 - 3 ans

Offre d’emploi

  • Recruteur Accent Jobs Romania
  • Détails du salaire 17 - 20 EUR brut / heure
    » dépend de expérience
  • Horaire de travail Normal (8 heures)
  • Type de contrat Temp à perm
  • AvantagesAl 13 lea salariu, bani de vacanță, asigurare medicală, contribuție la pensie, alocație pentru copiii minori
  • Lieu Alost, Région Flamande, Belgique
  • Permis de travail en Belgique Requis
  • Rechercher des candidats En Roumanie
  • Logement Fournis par l'employeur et payés par l'employé (chambre individuelle)
    » 90 EUR / semaine
  • Transport local Avec la voiture de l'employé et remboursé (150 EUR dupa 5 zile lucrate)

Description du poste

Traduire

Ai experiență în constructii ? Pentru companiile colaboratoare cautam meseriasi in urmatoarele domenii:

- dulgher cofrajist

- fierar betonist

Candidatul ideal

Experiență relevantă într-o poziție similară

Executia de cofraje pentru diferitele elemente de rezistenta ale constructiilor(fundatii, stalpi, grinzi, plansee, scari, pereti)

Turnarea de beton

Fasonarea si montarea armăturilor

Imbinarea si fixarea barelor de armare din otel, a plaselor si a armăturilor

Limba engleză sau franceză la nivel conversational

Permis de conducere categoria B reprezintă un avantaj

Beneficii

Contract belgian de muncă

Salariu în funcție de experiența ta conform baremelor de salarizare din Belgia

Decontarea primului transport din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro Al 13-lea salariu

Bani de vacanță

Asigurare medicală

Zile legale libere plătite

Decontarea cheltuielilor de transport (150 EUR dupa 5 zile lucrate)

Alocatie pentru copiii minori

Suport administrativ în limba română, ajutor cu diverse formalități: asigurare, cont bancar, înscriere medicală etc.

Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.

D'autres postes vacants12

Retirer

Tu es sûr de vouloir retirer ce projet ?
Cette action ne peut être annulée !

Confirmer le rendez-vous?

Etes-vous sur de vouloir confirmer ce rendez-vous ?

Annuler un rendez-vous?

Vous êtes sûr de vouloir annuler ce rendez-vous ?

Détails du rendez-vous

Je ne suis pas intéressé

Souhaitez-vous me dire pourquoi cette offre d'emploi ne vous intéresse pas? Choisissez dans la liste ci-dessous.