Here to assist you for a job, 24/7

Project details

Registreren

Vereisten

  • Beroep Chauffeur, ervaring meer dan 1 - 3 jaar
  • Taal Engels, gemiddelde niveau

Vacature

  • Werver 247 Drive
  • Salaris details 3600 - 4000 EUR netto / maand
    » gebaseerd op ervaring
  • Werk schema Flexible » 10 uren/dag
  • Contract type Uitzendcontract
  • Voordelen» Contract Olandez
    » Bani de vacanță (8,33%)
    » 25 Zile de concediu plătite
    » Schemă de pensionare
    » Indemnizație de călătorie
    » Asigurare medicală
    » Cazare
  • Locatie Brielle, Zuid-Holland, Nederland
  • Werkvergunning in Nederland Verplicht
  • Zoek kandidaten In Roemenië
  • Huisvesting Geleverd door de werkgever en betaald door de werknemer (enkele kamer)
    » 80 EUR / week
  • Lokaal vervoer Met de auto van de werknemer en terugbetaald (0,23€/km, între 10-35km)

Baan beschrijving

Vertaal

Clientul nostru este o companie de logistică specializată în servicii de transport internațional. Aceștia oferă o gamă largă de soluții de camioane, inclusiv transportul de mărfuri standard, supradimensionate și grele în întreaga Europă.

Punând accentul pe fiabilitate și eficiență, asigură livrări la timp și servicii de înaltă calitate, răspunzând diverselor nevoi logistice.

Alăturați-vă nouă ca șofer de camion CE cu platforma!

Baza: Brielle

Responsabilități

În calitate de șofer de camion, conduceți o platformă, transportând oțel și utilaje în Benelux, Franța, Elveția și Germania. Va trebui să asigurați încărcătura cu lanțuri și să o acoperiți cu pânză. Încărcarea și descărcarea cu EPT, stivuitor sau macara va fi parte din munca ta.

Mai mult decât atât, va trebui să vă ocupați de documentația necesară și, de asemenea, de un computer de bord.

Veți lucra de luni până sâmbătă, orele de începere pot varia. În timpul săptămânii veți dormi într-un camion, iar pauzele de 45 de ore vor fi petrecute în cazare. Ziua ta de lucru va fi de aproximativ 8-10 ore, cu 2-3 opriri pe zi.

Cerințele postului

Cel puțin 1 an de experiență ca șofer de camion CE

Experiența cu platforma este o condiție obligatorie

Permis de conducere cat. C+E, cod 95 și card tahograf digital

Bună cunoaștere a limbii engleze (germana și olandeza constituie un avantaj)

Mașină proprie (pentru deplasarea la/de la locul de muncă)