Project details

Registreren

Vereisten

  • Beroep Verkoop assistent, optioneel
  • Taal Hongaars, gevorderd niveau en Engels, optioneel

Vacature

Baan beschrijving

Vertaal

Răzvan Idicel Shop, un concept unic de magazin ce aduce în prim-plan produsele tradiționale românești, caută Vânzător (F/M) dedicat și energic pentru a conduce operațiunile noastre de retail din Târgu Mureș.

Despre noi: Suntem o companie care produce care produce o gamă variată de delicatese tradiționale, de la zacuscă și dulcețuri, până la ciocolată și produse artizanale. Misiunea noastră este de a păstra și promova tradițiile culinare românești, oferind clienților noștri o experiență de cumpărare autentică și memorabilă.

Responsabilități cheie:

Implementarea strategiilor de vânzări și marketing pentru atingerea obiectivelor de business

Asigurarea unui nivel excepțional de servicii pentru clienți

Gestionarea inventarului și relațiilor cu furnizorii locali

Organizarea și coordonarea evenimentelor și degustărilor în magazin

Profilul candidatului ideal:

Minim 3 ani de experiență în management de retail, preferabil în domeniul alimentar

Pasiune pentru produsele tradiționale românești și excelență în servicii clienți

Excelente abilități de comunicare

Flexibilitate și disponibilitate de a lucra în program de retail

Ce oferim:

Oportunitatea de a fi parte integrantă în dezvoltarea unui concept de retail inovator

Mediu de lucru dinamic și orientat spre creștere

Posibilități de dezvoltare profesională

Pachet salarial competitiv, inclusiv bonusuri de performanță

Șansa de a lucra cu produse de calitate și de a contribui la păstrarea tradițiilor culinare

Dacă sunteți pasionat de retail, produse tradiționale și doriți să vă alăturați unei echipe dedicate în creșterea unui brand autentic românesc, așteptăm cu interes aplicația dumneavoastră.