Here to assist you for a job, 24/7

Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Technik alarmowy i bezpieczeństwa, doświadczenie 1 - 3 lat
  • Język Angielski, poziom początkujący
  • Prawo jazdy B, doświadczenie 1 - 3 lat

Oferta pracy

  • Rekrutujący Rasirom
  • Szczegóły wynagrodzenia Do negocjacji
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Pracownik stały
  • Dodatki» Vouchery żywieniowe
    » Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Lokalizacja Bukareszt, Region Bukareszt-Ilfov, Rumunia
  • Zezwolenie na pracę w: Rumunia Wymagane
  • Szukaj kandydatów W Bukareszt i w okolicy (20 km)

Opis stanowiska

Przetłumacz

- Efectueaza lucrari de realizare a tubulaturii si a traseelor de cablu aferente sistemelor tehnice;

- Efectueaza lucrari de montare a echipamentelor;

- Efectuaza lucrari de cablare si conectare a echipamentelor pe baza unei scheme de conectare furnizata de Expertul din departamentul Soluții Tehnice, sau in baza schemei producatorului echipamentelor;

- Realizeaza lucrari cu scule de mana (ex. scule de taiat, gaurit metal si beton, cositorit cabluri);

- Realizeaza sertizari de cabluri (date, coaxial, electrice);

- Realizeaza montajul echipamentelor de securitate fizica (amortizor, contact magnetic, electromagnet, zavor electromagnetic, bariera acces auto, turnichet, SAS);

- Realizeaza verificarea starii de functionare a echipamentelor;

- Realizeaza sudura fibra optica;

- Realizeaza masurarea si certificarea retelei voce-date si fibra optica;

- Realizeaza programarea camerelor video IP;

- Realizeaza verificarea buclelor de incendiu.