Here to assist you for a job, 24/7

Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Mechanik samochodowy, opcjonalne

Oferta pracy

  • Rekrutujący Digital Talent Hunters
  • Szczegóły wynagrodzenia Do negocjacji
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Tymczasowy na stałego
  • Lokalizacja Gandawa, Region Flamandzki, Belgia
  • Zezwolenie na pracę w: Belgia Wymagane
  • Szukaj kandydatów W Gandawa i w okolicy (40 km)

Opis stanowiska

Przetłumacz

Czy praca jako Mechanik AUT CIĘŻAROWYCH budzi Twoje zainteresowanie? Porozmawiaj z naszym chatbotem DORA, aby poznać najnowsze oferty. Nasz rekruter Aleksandra skontaktuje się z Tobą, aby omówić potencjalne możliwości.

Wskazany region znajduje się dla Ciebie za daleko? Interesuje Cię inne stanowisko? Pozostaw swoje dane w rozmowie z DORA, a Aleksandra skontaktuję się z Tobą, aby przyjrzeć się innym opcjom.