Here to assist you for a job, 24/7

Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Mechanik samochodowy, opcjonalne

Oferta pracy

  • Rekrutujący Digital Talent Hunters
  • Szczegóły wynagrodzenia Do negocjacji
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Tymczasowy na stałego
  • Lokalizacja Mechelen, Region Flamandzki, Belgia
  • Zezwolenie na pracę w: Belgia Wymagane
  • Szukaj kandydatów W Mechelen i w okolicy (40 km)

Opis stanowiska

Przetłumacz

Truck repair is your passion? Use the conversation with our chatbot DORA to find out about the latest job offers. Recruiter Aleksandra will be reaching out to you to discuss potential career prospects.

Is the specified region too far for you? Interested in another position? Leave your details in the conversation with DORA, and Aleksandra will contact you to explore other options.