Here to assist you for a job, 24/7

Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Cieśla, doświadczenie 1 - 3 lat
  • Język Angielski, poziom średni lub francuski, poziom średni

Oferta pracy

  • Rekrutujący Accent Jobs Romania
  • Szczegóły wynagrodzenia 16 - 20 EUR brutto / godzina
    » wpływ ma doświadczenie
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Tymczasowy na stałego
  • Lokalizacja Gandawa, Region Flamandzki, Belgia
  • Zezwolenie na pracę w: Belgia Wymagane
  • Szukaj kandydatów w: Rumunia
  • Zakwaterowanie Dostarczone przez pracodawcę i opłacone przez pracownika (osobny pokój)
    » 90 EUR / tydzień

Opis stanowiska

Przetłumacz

Descrierea postului

- Ai experienta in confectionare de mobilier

- Ai abilități tehnice puternice și perspicacitate

- Puteți citi planuri

- Ai atentie pentru detalii

- Ai un mod de lucru organizat și structurat

- Ești bun în relațiile cu colegii, dar nu te sfiești

să lucreze independent

Profilul tau

- Ai o pasiune pentru lemn sau o experiență relevantă în sectorul lemnului

- Îți place să lucrezi în echipă, dar și independent

- Luați inițiativă în rezolvarea unei probleme dacă aceasta apare

- Sunteți creativ și vă puteți exprima cu ușurință ideile cu privire la procesul unui proiect

- Acordați atenție detaliilor și lucrați cu precizie

- Comunicați bine în franceză sau engleză

- Sunteți în posesia unui permis de conducere cat. B, este un avantaj

Beneficii

- Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta

- Decontarea primului transport din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră

- Al 13-lea salariu

- Bani de vacanță

- Asigurare medicală

- Zile legale libere plătite

Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.