Here to assist you for a job, 24/7

Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Kucharz, doświadczenie 1 - 3 lat
  • Język Angielski, poziom średni lub francuski, poziom średni
  • Prawo jazdy B, opcjonalne

Oferta pracy

  • Rekrutujący Accent Jobs Romania
  • Szczegóły wynagrodzenia 2000 - 2500 EUR netto / miesiąc
    » wpływ ma doświadczenie
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Tymczasowy na stałego
  • Dodatki» Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
    » Al 13-lea salariu
    » Bani de vacanță
    » Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de 150€
    » Suport administrativ în limba română
  • Lokalizacja Gandawa, Region Flamandzki, Belgia
  • Zezwolenie na pracę w: Belgia Wymagane
  • Szukaj kandydatów w: Rumunia
  • Zakwaterowanie Dostarczone przez pracodawcę i opłacone przez pracownika (osobny pokój)
    » 80 EUR / tydzień

Opis stanowiska

Przetłumacz

Visul tău este să faci din bucătărie - artă, într-o țară străină? Te așteptăm în Belgia!

Suntem în căutarea persoanelor dedicate pentru posturile de: ajutor bucătar și chef bucătar.

Descrierea postului

-Prepararea mâncărurilor (aperitive, feluri principale, deserturi);

-Aranjarea farfuriilor;

-Verificarea și menținerea zonei de lucru curată (să fie respectate regulile de igienă);

-Verificarea ingredientelor (dacă sunt păstrate și gătite la temperatura potrivită);

-Verificarea funcționalității echipamentelor: dacă cuțitele sunt ascuțite, cantitățile de ingrediente sunt suficiente, etc;

-Urmărirea etapelor de preparare a mâncărurilor;

-Folosirea cantităților potrivite pentru condimentarea și prepararea alimentelor;

-Utilizarea corectă a echipamentelor și ustensilelor pentru gătit.

Candidatul ideal

-Experiență în arta gătitului;

-Să comunici la nivel conversațional una dintre următoarele limbi străine: engleză, franceză, olandeză;

-Permis categoria B: este un plus.

Beneficii

- Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta

- Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră

- Al 13-lea salariu

- Bani de vacanță

- Asigurare medicală

- Zile legale libere plătite

Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.