Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Kierowca, doświadczenie 1 - 3 lat
  • Specjalizacja Transport ponadwymiarowy, doświadczenie 1 - 3 lat
  • Język Angielski, poziom średni
  • Prawo jazdy CE, doświadczenie 1 - 3 lat

Oferta pracy

  • Rekrutujący 247 Drive
  • Szczegóły wynagrodzenia 3200 - 3600 EUR netto / miesiąc
    » wpływ ma liczba godzin przepracowanych
  • Harmonogram pracy Flexible » 10 godzin/dzień
  • Typ umowy Umowa agencyjna
  • Dodatki» Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
    » Salariu orar: 17,99 € brut (în funcție de experiența de muncă) + extra
    » Contract olandez
    » Plăți săptămânale (aprox. 800-900 € net)
    » Bani de concediu (8,33%) și zile de concediu plătite (25 pe an)
    » Sistem de pensionare
    » Indemnizație de călătorie
    » Cazare
    » Lucru in sistem
  • Lokalizacja Roosendaal, Brabancja Północna, Holandia
  • Zezwolenie na pracę w: Holandia Wymagane
  • Szukaj kandydatów w: Rumunia
  • Zakwaterowanie Dostarczone przez pracodawcę i opłacone przez pracownika (osobny pokój)
    » 80 EUR / tydzień

Opis stanowiska

Przetłumacz

Clientul nostru este o companie de familie cu sediul în Brabantul de Vest, specializată în servicii de transport excepționale. Aceștia se ocupă de o varietate de încărcături, inclusiv materiale de construcție supradimensionate și grele, punând accentul pe furnizarea de soluții de transport fiabile și experimentate.

Aveți o experiență similară ca șofer CE? Verifică detaliile și alătură-te nouă astăzi!

Baza: Roosendaal

Responsabilități

Căutăm un șofer cu experiență care se bucură de o muncă variată. Veți conduce în principal transporturi excepționale cu încărcături pe lungime, lățime și înălțime, dar este posibil să conduceți, de asemenea, cu un descărcător de jos sau un tautliner. Veți conduce în principal în Olanda și Belgia. Încărcarea și descărcarea ar face parte din responsabilitățile dumneavoastră - de obicei cu o macara.

Vei fi plecat de acasă de luni până vineri, începându-ți ziua între orele 3:00-6:00. Există posibilitatea de a lua camionul acasă și de a lucra în sistem.