Here to assist you for a job, 24/7

Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Operator armatury, doświadczenie 1 - 3 lat
  • Specjalizacja Warsztat, opcjonalne

Oferta pracy

  • Rekrutujący Office People
  • Szczegóły wynagrodzenia Poufne
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Pracownik stały
  • Dodatki» Vouchery żywieniowe
    » Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Lokalizacja Kluż-Napoka, Okręg Kluż, Rumunia
  • Zezwolenie na pracę w: Rumunia Wymagane
  • Szukaj kandydatów W Kluż-Napoka i w okolicy (15 km)

Opis stanowiska

Przetłumacz

Angajăm Montator subansamble în Sânnicoară.

Program de lucru: 1 singur schimb de dimineață.

Cerințe:

- Cunoștințe de desen tehnic;

- Experiență anterioară în domeniul tehnic - montaj/asamblare;

Salariu lunar de pana la 4000 lei net la care se adauga:

- Tichete de masă - 30 lei/zi;

- Primă Paste si Craciun;

- Asigurara medicala privata.