Here to assist you for a job, 24/7

Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Kierownik projektu, doświadczenie poniżej 1 roku
  • Język Holenderski, poziom średni
  • Prawo jazdy B, opcjonalne

Oferta pracy

Opis stanowiska

Przetłumacz

Adem jij bouw en architectuur en zie jij jezelf als een toekomstig projectleider? Begin een gesprek met Dora, onze chatbot, om jouw carrièrevisies uit de doeken te doen.

Onze persoonlijke recruiter, Davigna, wacht al om samen de ideale weg voor jou uit te stippelen. Mocht deze job niet jouw ding zijn, laat dan je details achter en ontdek de vele andere mogelijkheden die wij bieden.