Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Ekspedient, opcjonalne

Oferta pracy

  • Rekrutujący Brico Dépôt Bucuresti (Baneasa)
  • Szczegóły wynagrodzenia Do negocjacji
  • Harmonogram pracy Na zmiany » 2 zmiany
  • Typ umowy Tymczasowy na stałego
  • Dodatki» Vouchery żywieniowe
    » Abonament medical
    » Abonament Bookster
    » Reduceri abonament sală de sport
    » Zile de concediu în funcție de vechimea în companie
    » Program flexibil
    » Decont transport
    » Brico SOS (acces la servicii online de consultanță financiară, juridică și emoțională)
  • Lokalizacja Sektor 1, Bukareszt, Rumunia
  • Adres Brico Depot Baneasa
  • Zezwolenie na pracę w: Rumunia Wymagane
  • Szukaj kandydatów W Bukareszt i w okolicy (30 km)

Opis stanowiska

Przetłumacz

Căutăm colegi noi în echipa magazinului Brico Depot Baneasa.

Cel mai probabil, ne-am cunoscut deja. Ne-ai văzut în casa vecinului tău sau în casele prietenilor tăi. Fiind printre liderii pieței îmbunătățirii locuințelor din România, e ușor să te întâlnești cu Brico în casele românilor.

Pentru cei 2500 de colegi din cele 32 de magazine și din sediul central, Brico este locul unde construim împreună. Aici, totul este într-o continuă dezvoltare, inclusiv cariera ta. Prin urmare, vei fi încurajat și susținut să evoluezi într-un mediu de lucru sigur și plăcut.

Dacă vrei să îți construiești și tu o carieră alături de noi, aplică și #HaiSaFimBriColegi.

Dacă optezi pentru postul dе LUCRĂTOR COMERCIAL, trebuie să:

- fii serios și dornic de muncă

- înțelegi nevoile clientului și să-i propui cele mai potrivite soluții

- fii pasionat de bricolaj și îmbunătățirea locuinței

- știi să asculți și să comunici foarte bine cu cei din jur

- ai studii medii

*experiența în vânzări sau într-unul dintre domeniile: construcţii, instalaţii, amenajări interioare, gradinarit este un avantaj

Cе vei fаce in rolul de Lucrаtor Comerciаl la Brico Dépôt?

- Ții cont de nevoile şi dorinţеlе cliеnţilor şi le propui produse și servicii potrivite, îi determini prin аtitudinеa ta să își dorească să revină, oferindu-le o experiență plăcută în magazin

- Asiguri aprovizionarea permanentă şi aranjarea produselor la raft, ceea ce presupune și efort fizic

- Colaborezi cu toți colegii din magazín pentru atingerea obiectivelor de vanzare

Ce oferim?

- Mediu de lucru este chiar plăcut – așa ne spun toți colegii

- Sunt multe oportunităţi de a creşte şi a te dezvolta, iar tu vei afla cu prioritate despre posturile noi din echipă

- Avem un pachet de beneficii consistent (tichete de masă, decont transport, prime, abonament clinică medicală privată, reduceri la sălile de sport, oferte de servicii financiare, acces gratuit la biblioteca Bookster și la programul Brico SOS și altele)

- O multitudine de cursuri și pentru noii colegi un program de integrare în companie, cu sprijinul unui mentor dedicat;

- Îți asigurăm cursul pentru obținerea permisului dе moto-stivuitorist (dacă este necesar rolului)

- Acces la cele mai noi produse de pe piață despre care înveți în cadrul cursurilor specializate, cu furnizori de renume în materie de bricolaj

- Flexibilitatea programului de lucru întrucât atunci când organizăm turele știm cât contează timpul alocat și vieții personale

Noi suntem mândri că lucrăm în Brico! Te așteptăm să ni te alături, iar primul pas este să aplici aici. #HaiSaFimBriColegi