Here to assist you for a job, 24/7

Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Asystent kelnera, opcjonalne
  • Język Angielski, poziom początkujący

Oferta pracy

  • Rekrutujący Premium
  • Szczegóły wynagrodzenia 2500 RON netto / miesiąc
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Pracownik na czas określony » 8
  • DodatkiVouchery żywieniowe
  • Lokalizacja Sadu, Sibiu, Rumunia
  • Adres Pastravaria Tatu Sadu
  • Zezwolenie na pracę w: Rumunia Wymagane
  • Szukaj kandydatów w: Rumunia
  • Zakwaterowanie Dostarczone i opłacone przez pracodawcę (dzielony pokój z wspólnymi urządzeniami)

Opis stanowiska

Przetłumacz

*Ce faci:**

* Întâmpini clienții, le prezinți meniul, iei comanda.

* Aduci mâncarea și băutura, asiguri o masă plăcută.

* Strângi masa, o cureți și o pregătești pentru următorii.

* Ajuți echipa cu treburi în restaurant.

**Ce calități trebuie să ai:**

* Ești amabil, zâmbitor și comunicativ.

* Ești organizat, gestionezi timpul bine și ai grijă la detalii.

* Ești un bun coleg de echipă.

**De ce e un început bun:**

* Înveți despre restaurante, servire și gestionarea timpului.

* Îți dezvolți abilitățile de comunicare și lucru în echipă.

* Te poate ajuta să obții o poziție mai bună în domeniu.

**Sfaturi:**

* Fii prietenos și ascultă clienții.

* Explică meniul clar și servește prompt.

* Comunică bine cu echipa.