Detalhes do projeto

Registar

Exigências

  • Profissão Electromecânico, experiência 1 - 3 anos
  • Idioma Inglês, Nível médio
  • Carta de condução B, experiência 1 - 3 anos

Emprego

  • Recrutador Accent Jobs Romania
  • Detalhes do salário 17 - 24 EUR bruto / hora
    » depende de experiência
  • Horário de trabalho Normal (8 horas)
  • Tipo de contrato Temporário a permanente
  • Localização Courtrai, Região flamenga, Bélgica
  • Autorização de trabalho em Bélgica Exigido
  • Procurar candidatos Em Romênia
  • Alojamento Fornecido pelo empregador e pago pelo empregado (quarto individual)
    » 90 EUR / semana

Descrição do emprego

Traduzir

Cautam electromecanici pentru o companie internațională din industria designului interior și construcției. Suntem în căutarea unei persoane talentate și motivate pentru a se alătura echipei, unde inovația este o valoare fundamentală.

Descrierea postului

Colaborați cu echipa de mentenanță pentru a identifica și remedia defecțiunile tehnice în parcul de mașini.

Efectuați lucrări periodice de mentenanță pentru a preveni defecțiunile și a asigura funcționarea optimă a mașinilor.

Efectuați reglaje și ajustări la mașinile noastre pentru a asigura producția de calitate și performanța optimă.

Aveți cunoștințe solide în domeniul electricității industriale, iar cunoașterea PLC-urilor constituie un avantaj.

Formulați propuneri de îmbunătățire pentru a optimiza procesele de lucru și a crește eficiența mașinilor

Aveți grijă de ordinea și curățenia instalațiilor și mașinilor, respectând normele de siguranță.

Raportați orice probleme sau defecțiuni care ar putea afecta siguranța sau performanța mașinilor.

Candidatul ideal

Diplomă tehnică sau experiență echivalentă.

Experiență preferabilă în mentenanța tehnică.

Capacitatea de a lucra independent și responsabil.

Abilități de rezolvare a problemelor și orientate spre rezultate.

Abilități sociale și pasiune pentru tehnologie.

Valorile companiei: pasiune, antreprenoriat, excelență, respect.

Beneficii

Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta

Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră

Al 13-lea salariu

Bani de vacanță

Asigurare medicală

Zile legale libere plătite

Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.

Outros empregos12

Retirar

Tem a certeza de que quer que eu o remova deste projeto?
Esta ação não pode ser desfeita!

Confirmar nomeação?

Tem a certeza de querer confirmar esta marcação?

Cancelar compromisso?

Tem a certeza de que quer cancelar este compromisso?

Detalhes da marcação

Não estou interessado

Poderia dizer-me porque não está interessado nesta oferta de emprego? Escolha a razão na lista abaixo.