Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Verificator de numerar / valori, opțional

Oferta

  • Recrutor Brinks Romania
  • Detalii salariale Negociabil
  • Program de lucru În schimburi » inclusiv schimb de noapte
  • Tip contract Perioadă nedeterminată
  • Beneficii» Bonuri de masă
    » Asigurare privată de sănătate
    » Abonament la sală de fitness
  • Locație Alba Iulia, Județul Alba, România
  • Drept de muncă în România Necesar
  • Caută candidați În Alba Iulia și împrejurimi (30 km)

Descrierea jobului

Traducere

Brink's Cash Solutions (RO) SRL, furnizor de servicii de transport si procesare valori - parte a Brink s Company, liderul global in gestionarea numerarului - cauta persoane integre, responsabile si dinamice pentru pozitia de VERIFICATOR BANI.

Locatie: Str. Europei, Nr. 19. Sat Drambar (Zona Industriala), Com. Ciugud.

Program de lucru: in ture, program de noapte

Cerintele postului:

- cunostinte de operare PC,

- experienta in gestionarea numerarului constituie avantaj,

- capacitate de mentinere a atentiei, spirit de observatie, indemanare si rapiditate, responsabilitate si integritate,

- disponibilitate de lucru in ture, program de noapte.

Descriere activitate:

• tichete de masa in valoare neta de approx. 600 lei (30 ron/tichet);

• pachet gratuit servicii medicale;

• spor de noapte (25%), spor de week-end (15%), posibilitate ore suplimentare (200%);

• spor de fidelitate in raport cu vechimea in companie;

• bonus de productivitate;

• 22 zile concediu de odihna platit/an la angajare, creste in raport cu vechimea in companie;

• zile libere / ajutoare pentru evenimente deosebite, in baza Contractului Colectiv de Munca la nivel de companie;

• contract de munca pe perioada nedeterminata, plata salariului la timp;

• tinuta de lucru oferita de companie, dotare corespunzatoare in raport cu activitatea desfasurata;

• training de specialitate asigurat la inceputul activitatii pentru o mai buna intelegere si adaptare la sarcinile de lucru;

• posibilitate de promovare in cadrul echipei;

• posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare.