Détails du projet

S\'inscrire

Exigences

  • Profession Acheteur / spécialiste de l'approvisionnement, Expérience 3 - 5 ans
  • Langue Anglais, Niveau parfaitement

Offre d’emploi

  • Recruteur DTSE
  • Détails du salaire Confidentiel
  • Horaire de travail Normal (8 heures)
  • Type de contrat Employé permanent
  • Avantages» Titres-repas
    » Assurance maladie privée
  • Lieu Sector 1, Bucarest, Roumanie
  • Permis de travail en Roumanie Requis
  • Rechercher des candidats À Bucarest et à proximité (25 km)

Description du poste

Traduire

SCOP PRINCIPAL:

Realizarea achizitiilor interne necesare functionarii companiei in conformitate cu principiile si procedurile companiei, conform reglementarilor legale, intr-un mod avantajos din punct de vedere economic si cu respectarea standardelor de calitate stabilite.

ATRIBUTII / RESPONSABILITATI PRINCIPALE:

 Realizarea de studii calificate si permanente ale pietei de achizitii, cu focus pe categoriile din portofoliu;

 Investigarea amanuntita a cerintelor proiectelor, cu scopul intelegerii si elaborarii corecte a pasilor urmatori, necesari derularii activitatii in colaborarea cu clientii interni si externi.

 Pregatirea documentelor necesare pentru licitatii, efectuarea acestora, precum si finalizarea contractelor conform principiilor companiei;

 Elaborarea conceptelor strategice si a acordurilor contractuale, in urma realizarii negocierilor comerciale cu prestatorii si/sau furnizorii de servicii;

 Intretinerea bazelor de date folosite in cadrul departamentelui, aferente materialelor si grupelor de marfa;

 Intocmirea analizelor, rapoartelor si/sau evaluarilor la nivelul prestatorilor si/sau furnizorilor si gamei de servicii (produse);

 Realizarea de materiale si procese de training in cadrul echipei (daca e necesar);

 Planificarea strategica a proiectelor si coordonarea atat a acestora, cat si a discutiilor interdepartamentale ce contribuie la finalizarea proiectelor;

CERINTELE POSTULUI

Studii:

 Studii superioare; studiile comerciale in domeniul comercial/tehnic constituie un avantaj.

Experienta in munca:

 Minim 5 ani in domeniul Achizitiilor;

 Experienta relevanta in zona de IT & telecom constituie un avantaj;

D'autres postes vacants12

Retirer

Tu es sûr de vouloir retirer ce projet ?
Cette action ne peut être annulée !

Confirmer le rendez-vous?

Etes-vous sur de vouloir confirmer ce rendez-vous ?

Annuler un rendez-vous?

Vous êtes sûr de vouloir annuler ce rendez-vous ?

Détails du rendez-vous

Je ne suis pas intéressé

Souhaitez-vous me dire pourquoi cette offre d'emploi ne vous intéresse pas? Choisissez dans la liste ci-dessous.