Détails du projet

S\'inscrire

Exigences

  • Profession Opérateur d'équipement de construction, Expérience 1 - 3 ans
  • Langue Anglais, Niveau moyenne
  • Permis de conduire B, optionnel

Offre d’emploi

  • Recruteur 247 Drive
  • Détails du salaire 2150 EUR net / mois
  • Horaire de travail Par équipes » 3 quarts de travail
  • Type de contrat Contrat d'agence
  • Avantages» Contract Olandez
    » Bani de vacanță (8,33%)
    » Schemă de pensionare
    » Asigurare de sănătate
    » Cazare
    » Indemnizație de călătorie
    » Echipament de protecție gratuit
  • Lieu Eindhoven, Brabant-Septentrional, Pays-Bas
  • Permis de travail en Pays-Bas Requis
  • Rechercher des candidats En Pays-Bas
  • Logement Fournis par l'employeur et payés par l'employé (chambre individuelle)
    » 80 EUR / semaine
  • Transport local Avec la voiture de l'employé et remboursé (0,23€/km, până la 35km)

Description du poste

Traduire

Clientul nostru este o companie de reciclare specializată în recuperarea materiilor prime valoroase din dispozitive electronice uzate.

Sunteți în căutarea unui loc de muncă stabil pentru o perioadă lungă de timp?

Verifică oferta noastră și aplică acum!

Locație: Eindhoven

Responsabilități

În calitate de operator la excavatorul de încărcare, sunteți responsabil de încărcarea corespunzătoare a liniei de sortare cu deșeuri precum ceasuri, telefoane, aspiratoare, televizoare etc. Sunteți vigilent în ceea ce privește respectarea normelor de mediu și de siguranță. De asemenea, sunteți responsabil de întreținerea zilnică a mașinii dvs. și puteți manevra alte mașini de producție, cum ar fi un încărcător. În plus, contribuiți la ordinea și curățenia departamentului de sortare.

Veți lucra 40 de ore pe săptămână în sistem de 3 schimburi:

1 schimb: Luni-vineri de la 05:50-14:00

2 schimburi: Luni-vineri de la 13:50-22:00

3 schimburi: duminică-joi de la 21:50-06:00.

Pentru cei care sunt dispuși, este posibil să se lucreze și sâmbăta.

Cerințele postului

Cunoștințe de comunicare în limba engleză (olandeza constituie un avantaj)

Cel puțin 2 ani de experiență în încărcarea excavatoarelor (obligatoriu)

Certificat pentru operarea unui excavator (reprezintă un avantaj)

Abilitatea de a se prezenta la examenul de conducere în Eindhoven (este obligatoriu)

Abilitatea de a lucra independent fără probleme, rezistența la stres și capacitatea de a fii vigilent

D'autres postes vacants12

Retirer

Tu es sûr de vouloir retirer ce projet ?
Cette action ne peut être annulée !

Confirmer le rendez-vous?

Etes-vous sur de vouloir confirmer ce rendez-vous ?

Annuler un rendez-vous?

Vous êtes sûr de vouloir annuler ce rendez-vous ?

Détails du rendez-vous

Je ne suis pas intéressé

Souhaitez-vous me dire pourquoi cette offre d'emploi ne vous intéresse pas? Choisissez dans la liste ci-dessous.