Détails du projet

S\'inscrire

Exigences

  • Profession Travailleur non qualifié, optionnel
  • Spécialisation Construction, optionnel
  • Langue Anglais, Niveau moyenne

Offre d’emploi

  • Recruteur 247 Drive
  • Détails du salaire 1400 - 1600 EUR net / mois
    » dépend de nombre d'heures travaillées
  • Horaire de travail Normal (8 heures)
  • Type de contrat Contrat d'agence
  • Avantages» Contract Olandez
    » Bani de vacanță (8,33%)
    » 25 Zile de concediu plătit
    » Schemă de pensionare
    » Asigurare de sănătate
    » Indemnizație de călătorie
    » Cazare
  • Lieu Helmond, Brabant-Septentrional, Pays-Bas
  • Permis de travail en Pays-Bas Requis
  • Rechercher des candidats En Roumanie
  • Logement Fournis par l'employeur et payés par l'employé (salle commune avec installations communes)
    » 80 EUR / semaine
  • Transport local Avec la voiture de l'employé et remboursé (0,23€, între 10-35km)

Description du poste

Traduire

Introducere

De la înființarea sa în 1971, clientul nostru are peste 400 de angajați, fiind reprezentat în 7 țări. Meșteșugul, calitatea, serviciile personale și circularitatea sunt cei mai importanți piloni ai uneia dintre cele mai mari întreprinderi familiale independente din sectorul construcțiilor.

Sunteți în căutarea unei poziții pe termen lung?

Verifică oferta noastră și aplică acum ca angajat de producție!

Locație: Helmond

Responsabilități

În calitate de angajat de producție, veți lua parte la producția de blocuri de beton. Veți fi responsabil pentru:

Netezirea blocurilor de beton în forme

Extragerea blocurilor gata din formă

Curățarea formei

De asemenea, vi se poate cere să vă ajutați colegul cu alte sarcini. Cu timpul, veți fi, de asemenea, învățat să conduceți un stivuitor, astfel încât să puteți muta blocurile de beton finite la locul potrivit atunci când este necesar.

Veți lucra în exterior, de luni până vineri (uneori și sâmbăta), 40-50 de ore pe săptămână.

Cerințele postului

Cunoștințe de bază de limba engleză

Dorința de a lucra în aer liber

Spirit tehnic/mecanic (este un avantaj)

Mașină proprie (este un plus)

D'autres postes vacants12

Retirer

Tu es sûr de vouloir retirer ce projet ?
Cette action ne peut être annulée !

Confirmer le rendez-vous?

Etes-vous sur de vouloir confirmer ce rendez-vous ?

Annuler un rendez-vous?

Vous êtes sûr de vouloir annuler ce rendez-vous ?

Détails du rendez-vous

Je ne suis pas intéressé

Souhaitez-vous me dire pourquoi cette offre d'emploi ne vous intéresse pas? Choisissez dans la liste ci-dessous.