Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Muncitor necalificat, opțional
  • Specializare Construcții, opțional
  • Limba Engleză, nivel mediu

Oferta

  • Recrutor 247 Drive
  • Detalii salariale 1400 - 1600 EUR net / lună
    » depinde de numărul de ore lucrate
  • Program de lucru Normal (8 ore)
  • Tip contract Muncă prin agenție
  • Beneficii» Contract Olandez
    » Bani de vacanță (8,33%)
    » 25 Zile de concediu plătit
    » Schemă de pensionare
    » Asigurare de sănătate
    » Indemnizație de călătorie
    » Cazare
  • Locație Helmond, Brabantul de Nord, Olanda
  • Drept de muncă în Olanda Necesar
  • Caută candidați În România
  • Cazare Asigurată de angajator și plătită de angajat (cameră comună cu acces la utilități)
    » 80 EUR / saptămână
  • Transport local Cu mașină proprie și rambursat (0,23€, între 10-35km)

Descrierea jobului

Traducere

Introducere

De la înființarea sa în 1971, clientul nostru are peste 400 de angajați, fiind reprezentat în 7 țări. Meșteșugul, calitatea, serviciile personale și circularitatea sunt cei mai importanți piloni ai uneia dintre cele mai mari întreprinderi familiale independente din sectorul construcțiilor.

Sunteți în căutarea unei poziții pe termen lung?

Verifică oferta noastră și aplică acum ca angajat de producție!

Locație: Helmond

Responsabilități

În calitate de angajat de producție, veți lua parte la producția de blocuri de beton. Veți fi responsabil pentru:

Netezirea blocurilor de beton în forme

Extragerea blocurilor gata din formă

Curățarea formei

De asemenea, vi se poate cere să vă ajutați colegul cu alte sarcini. Cu timpul, veți fi, de asemenea, învățat să conduceți un stivuitor, astfel încât să puteți muta blocurile de beton finite la locul potrivit atunci când este necesar.

Veți lucra în exterior, de luni până vineri (uneori și sâmbăta), 40-50 de ore pe săptămână.

Cerințele postului

Cunoștințe de bază de limba engleză

Dorința de a lucra în aer liber

Spirit tehnic/mecanic (este un avantaj)

Mașină proprie (este un plus)