Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Elektryk, doświadczenie 1 - 3 lat
  • Specjalizacja Farmacja & medycyna, opcjonalne
  • Język Angielski, poziom średni

Oferta pracy

  • Rekrutujący AA EURO Recruitment Romania
  • Szczegóły wynagrodzenia 800 - 1100 EUR brutto / tydzień
    » wpływ ma liczba godzin przepracowanych
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Pracownik stały
  • Dodatki-De luni până vineri, cu posibilitatea de a lucra în weekenduri -Ore suplimentare Salarizare -> Se plateste astfel: -€26.42 brut/ora
  • Lokalizacja Cork, County Cork, Irlandia
  • Adres Cork, Irland
  • Zezwolenie na pracę w: Irlandia Niewymagane
  • Szukaj kandydatów w: Irlandia
  • Zakwaterowanie Dostarczone i opłacone przez pracodawcę (osobny pokój)
  • Transport lokalny Dostarczone przez pracodawcę i opłacone przez pracownika

Opis stanowiska

Przetłumacz

Pozitie: Electrician -proiect farmaceutic

Locatie: Limerick, Irlanda

-Se cere Limba Engleză la nivel mediu.

-Calificat în instalații sanitare/montaj de țevi: Minim 3 ani de experiență

Program de munca:

-De luni până vineri, cu posibilitatea de a lucra în weekenduri

-Ore suplimentare

Salarizare -> Se plateste astfel:

Rata orara este de € 26,42 brut/ora  pentru primele 39 de ore muncite din saptamana, urmand ca ulterior, pentru restul orelor (tot ceea ce depaseste 39 de ore dintr-o saptamana si primele 4 ore muncite sambata daca este cazul), sa fiti platit suplimentar, cu  tariful de € 39,63 brut / ora. Daca veti munci in zilele de sarbatori legale sau duminica, veti fi platit cu un tarif de € 52,84 brut / ora muncita.

Se solicita:

Calificare în domeniul electric cu experiență în centre de date / industriale / biofarmaceutice

- permis de trecere în condiții de siguranță valabil / CSR Card

- Manipulare manuală

- Carte de meseriaș

- Lucrul la înălțimi și formarea în domeniul roților abrazive ar fi un avantaj.

- Abilitatea de a citi scheme și desene electrice.

- IPAF/MEWP - Esențial, deoarece este vorba de un proiect MEP și este necesară munca la înălțime.