Here to assist you for a job, 24/7

Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Electrician, experiență 1 - 3 ani
  • Specializare Industria farmaceutică, opțional
  • Limba Engleză, nivel mediu

Oferta

  • Recrutor AA EURO Recruitment Romania
  • Detalii salariale 800 - 1100 EUR brut / saptămână
    » depinde de numărul de ore lucrate
  • Program de lucru Normal (8 ore)
  • Tip contract Perioadă nedeterminată
  • Beneficii-De luni până vineri, cu posibilitatea de a lucra în weekenduri -Ore suplimentare Salarizare -> Se plateste astfel: -€26.42 brut/ora
  • Locație Cork, County Cork, Irlanda
  • Adresa Cork, Irland
  • Drept de muncă în Irlanda Nu este necesar
  • Caută candidați În Irlanda
  • Cazare Asigurată și plătită de angajator (singur în cameră)
  • Transport local Asigurat de angajator și plătit de angajat

Descrierea jobului

Traducere

Pozitie: Electrician -proiect farmaceutic

Locatie: Limerick, Irlanda

-Se cere Limba Engleză la nivel mediu.

-Calificat în instalații sanitare/montaj de țevi: Minim 3 ani de experiență

Program de munca:

-De luni până vineri, cu posibilitatea de a lucra în weekenduri

-Ore suplimentare

Salarizare -> Se plateste astfel:

Rata orara este de € 26,42 brut/ora  pentru primele 39 de ore muncite din saptamana, urmand ca ulterior, pentru restul orelor (tot ceea ce depaseste 39 de ore dintr-o saptamana si primele 4 ore muncite sambata daca este cazul), sa fiti platit suplimentar, cu  tariful de € 39,63 brut / ora. Daca veti munci in zilele de sarbatori legale sau duminica, veti fi platit cu un tarif de € 52,84 brut / ora muncita.

Se solicita:

Calificare în domeniul electric cu experiență în centre de date / industriale / biofarmaceutice

- permis de trecere în condiții de siguranță valabil / CSR Card

- Manipulare manuală

- Carte de meseriaș

- Lucrul la înălțimi și formarea în domeniul roților abrazive ar fi un avantaj.

- Abilitatea de a citi scheme și desene electrice.

- IPAF/MEWP - Esențial, deoarece este vorba de un proiect MEP și este necesară munca la înălțime.