Here to assist you for a job, 24/7

Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Sorter recyklingu, opcjonalne
  • Język Angielski, poziom średni

Oferta pracy

  • Rekrutujący 247 Drive
  • Szczegóły wynagrodzenia Od 330 EUR netto / tydzień
    » wpływ ma liczba godzin przepracowanych
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Umowa agencyjna
  • Lokalizacja Son, North Brabant, Holandia
  • Zezwolenie na pracę w: Holandia Wymagane
  • Szukaj kandydatów w: Rumunia
  • Zakwaterowanie Dostarczone przez pracodawcę i opłacone przez pracownika (dzielony pokój z wspólnymi urządzeniami)
    » 80 EUR / tydzień

Opis stanowiska

Przetłumacz

Sortarea diferitelor tipuri de deseuri din constructii la banda de reciclare.

Plasarea materialelor în containere speciale separat: metal, plastic, lemn etc.

Munca se desfasoara in conformitate cu normele , procedurile si instructiunile de siguranta.

Programul de munca se desfasoara in ture, de luni până vineri în două schimburi: 6:00-14:45 și 14:40-23:30.