Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Magazynier, opcjonalne
  • Język Angielski, poziom średni

Oferta pracy

  • Rekrutujący 247 Drive
  • Szczegóły wynagrodzenia 375 EUR netto / tydzień
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Umowa agencyjna
  • Dodatki» Contract Olandez
    » Bani de vacanță (8,33%)
    » 25 zile de concediu cu plată
    » Asigurare medicală
    » Schemă de pensionare olandeză
    » Indemnizație de călătorie
  • Lokalizacja Eindhoven, Brabancja Północna, Holandia
  • Zezwolenie na pracę w: Holandia Wymagane
  • Szukaj kandydatów W Eindhoven i w okolicy (250 km)
  • Zakwaterowanie Dostarczone przez pracodawcę i opłacone przez pracownika (dzielony pokój z wspólnymi urządzeniami)
    » 110 EUR / tydzień
  • Transport lokalny Samochodem pracownika i zwrócone (0,23€/km (minim 10km, maxim 35km))

Opis stanowiska

Przetłumacz

În calitate de angajat pe teren, veți fi responsabil de plasarea containerelor prin urcarea pe o scară pentru a le acoperi cu o prelată, de curățarea zonei cu ajutorul unui aspirator de deșeuri și de măturarea terenului pentru a menține curățenia.

Programul de lucru este:

luni până joi de la 9:00 la 18:00

vineri de la 9:00 la 21:00

Cerințele postului

Cunoștințe de comunicare în limba engleză

Nu există contraindicații privind lucrul în medii murdare, cu praf, inclusiv în aer liber

Certificat de stivuitorist emis de o tara europeana

Noi oferim

Salariu pe oră: 14,98 EUR brut

Plată săptămânală (357€ net)

Contract olandez

Bani de vacanță (8,33%) și zile de vacanță plătite (25 pe an)

Asigurare de sănătate

Sistem de pensionare

Ore pe săptămână: 40-50

Indemnizație de călătorie

Cazare