Projektdetails

Anforderungen

  • Beruf Fahrer (m/w/d), Erfahrung 1 - 3 Jahre
  • Sprache Englisch, durchschnitt Erfahrung
  • Führerschein D, Erfahrung 1-3 Jahre

Jobangebot

  • Recruiter Accent Jobs International
  • Gehaltsdetails 18.77 EUR Brutto / Stunde
  • Arbeitsdauer Normal (8 Stunden)
  • Vertragsart Festanstellung nach vorheriger Befristung
  • Zusatzleistungen» Gutscheine für Mahlzeiten
    » Card gratuit pentru tine și familia ta pentru întreaga rețea de autobuze, tramvaie și metro din Belgia
  • Ort Brüssel, Region Brüssel-Hauptstadt, Belgien
  • Arbeitserlaubnis in Belgien Erforderlich
  • Kandidaten suchen In Rumänien
  • Unterbringung Vom Arbeitgeber bereitgestellt, vom Arbeitnehmer bezahlt (Einzelzimmer)
    » 100 EUR / Woche
  • Transport lokal Mit dem Auto des Arbeitnehmers, mit Erstattung

Stellenbeschreibung

Übersetzen

Cautam soferi categoria D pentru cea mai mare companie privată de mobilitate din Belgia!

Ca șofer de autobuz pentru transport public, vei transporta pasageri din depourile noastre în numele companiei De Lijn. Aceasta sub un contract full-time cu un program variabil.

Profil

Este esențial sa detii:

Cod 95 valid

Cazier curat

Dorința de a învăța pentru a promova un test (test important)

Dorința de a învăța limba olandeză – orientat spre viitor

Ca șofer de autobuz, trebuie să deții:

• Permis de conducere categoria D

• Certificat de competență profesională/ cod 95

Limba

Cunoștințe bune de limba engleza sau dorința de a urma un curs de limbă prin VDAB.

Ca nou coleg în echipa noastră pentru acest rol provocator, îți oferim:

• Contract permanent pe durată nedeterminată.

• Salariu: €18,7764 pe oră, suplimentat cu tichete de masă de €6,72 pe zi lucrată;

•Card pentru tine și familia ta pentru întreaga rețea de autobuze, tramvaie și metro din Belgia

• Pregătire continuă în domeniul competențelor profesionale.

Te descriu complet caracteristicile de mai jos?

• Orientare către client

• Flexibilitate

• Precizie

• Independență

• Atenție la detalii

Dorești să faci parte din echipa noastră? Aplică astăzi și descoperă o provocare interesantă!