Projektdetails

Anforderungen

  • Beruf Elektriker (m/w/d), Erfahrung 1 - 3 Jahre
  • Spezialisierungen Pharma & Medizin, Optional
  • Sprache Englisch, durchschnitt Erfahrung

Jobangebot

  • Recruiter AA EURO Recruitment Romania
  • Gehaltsdetails 800 - 1100 EUR Brutto / Woche
    » basierend auf Anzahl der Stunden, die gearbeitet wurden
  • Arbeitsdauer Normal (8 Stunden)
  • Vertragsart Unbefristete Anstellung
  • Zusatzleistungen-De luni până vineri, cu posibilitatea de a lucra în weekenduri -Ore suplimentare Salarizare -> Se plateste astfel: -€26.42 brut/ora
  • Ort Cork, County Cork, Irland
  • Adresse Cork, Irland
  • Arbeitserlaubnis in Irland Nicht erforderlich
  • Kandidaten suchen In Irland
  • Unterbringung Vom Arbeitgeber bereitgestellt und bezahlt (Einzelzimmer)
  • Transport lokal Vom Arbeitgeber bereitgestellt, vom Arbeitnehmer bezahlt

Stellenbeschreibung

Übersetzen

Pozitie: Electrician -proiect farmaceutic

Locatie: Limerick, Irlanda

-Se cere Limba Engleză la nivel mediu.

-Calificat în instalații sanitare/montaj de țevi: Minim 3 ani de experiență

Program de munca:

-De luni până vineri, cu posibilitatea de a lucra în weekenduri

-Ore suplimentare

Salarizare -> Se plateste astfel:

Rata orara este de € 26,42 brut/ora  pentru primele 39 de ore muncite din saptamana, urmand ca ulterior, pentru restul orelor (tot ceea ce depaseste 39 de ore dintr-o saptamana si primele 4 ore muncite sambata daca este cazul), sa fiti platit suplimentar, cu  tariful de € 39,63 brut / ora. Daca veti munci in zilele de sarbatori legale sau duminica, veti fi platit cu un tarif de € 52,84 brut / ora muncita.

Se solicita:

Calificare în domeniul electric cu experiență în centre de date / industriale / biofarmaceutice

- permis de trecere în condiții de siguranță valabil / CSR Card

- Manipulare manuală

- Carte de meseriaș

- Lucrul la înălțimi și formarea în domeniul roților abrazive ar fi un avantaj.

- Abilitatea de a citi scheme și desene electrice.

- IPAF/MEWP - Esențial, deoarece este vorba de un proiect MEP și este necesară munca la înălțime.