Here to assist you for a job, 24/7

Project details

Registreren

Vereisten

  • Beroep Productie-medewerker, optioneel
  • Taal Engels, gemiddelde niveau
  • Rijbewijs B, optioneel

Vacature

  • Werver 247 Drive
  • Salaris details 1500 - 2000 EUR netto / maand
    » gebaseerd op aantal gewerkte uren
  • Werk schema Normaal (8 uur)
  • Contract type Uitzendcontract
  • Voordelen» Bani de vacanță 8,33%
    » 25 zile de concediu plătite pe an
    » Asigurare de sănătate
    » Schemă de pensionare
    » Indemnizație de călătorie
    » Contract Olandez
    » Cazare
  • Locatie Oosterhout, Noord-Brabant, Nederland
  • Werkvergunning in Nederland Verplicht
  • Zoek kandidaten In Roemenië
  • Huisvesting Geleverd door de werkgever en betaald door de werknemer (enkele kamer)
    » 80 EUR / week
  • Lokaal vervoer Met de auto van de werknemer en terugbetaald (0,23€/km (minim 10km, maxim 35km)

Baan beschrijving

Vertaal

Clientul nostru este o companie olandeză care, printre altele, furnizează o gamă largă de minerale precum nisip, pietriș, piatră și agregate pentru construcții și infrastructură.

Sunteți capabil să manevrați un stivuitor, dar nu sunteți certificat? Sunteți în căutarea unui loc de muncă unde nu vă veți plânge de monotonie?

Consultați oferta noastră și aplicați acum!

Locul de desfășurare: Oosterhout (4906 CK)

Responsabilități

În această poziție vă veți ocupa de lucrurile care au nevoie de atenția dumneavoastră. Acesta este un loc de muncă pentru o persoană flexibilă, care este multitasking și independentă.

Responsabilitățile dvs. vor include:

Sortarea pietrei și a pietrișului de diferite dimensiuni.

Ajutați la operarea liniei de producție în instalația de amestecare, concasor și instalație de screening.

Asigurarea că materiile prime sunt plasate în locația corectă înainte (și după) procesare (operarea unui stivuitor).

Întreținerea generală a zonei și sprijin în procese precum producția de blocuri de beton, curățarea cofrajelor.

Veți lucra de luni până sâmbătă de la 06:00 la 17:00.

Cerințele postului

Cunoștințe minime de bază de limba engleză (olandeza constituie un avantaj)

Experiență în operarea unui stivuitor (nu este necesară certificarea) și competențe tehnice (constituie un avantaj)

Dorința de a efectua lucrări grele în exterior

Mașină proprie pentru deplasarea la/de la locul de muncă

Noi oferim

Salariu orar: 13,85-16,85 EUR brut (în funcție de competențe)

Angajare pe termen lung

Contract olandez

Plăți săptămânale (aprox. 380-500 € net după toate deducerile)

Bani de vacanță (8,33%) și zile de vacanță plătite (25 pe an)

Asigurare de sănătate

Sistem de pensionare

Ore pe săptămână: 50

Indemnizație de călătorie

Cazare