Here to assist you for a job, 24/7

Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Montażysta, doświadczenie poniżej 1 roku
  • Specjalizacja Struktury drewniane, opcjonalne
  • Język Angielski, poziom średni

Oferta pracy

  • Rekrutujący AA EURO Recruitment Romania
  • Szczegóły wynagrodzenia 400 - 450 EUR netto / tydzień
    » wpływ ma liczba godzin przepracowanych
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Pracownik stały
  • Lokalizacja Mill, County Galway, Irlandia
  • Adres Mill County Galway, Ireland
  • Zezwolenie na pracę w: Irlandia Wymagane
  • Szukaj kandydatów w: Irlandia
  • Zakwaterowanie Dostarczone przez pracodawcę i opłacone przez pracownika (osobny pokój)
    » 90 EUR / tydzień

Opis stanowiska

Przetłumacz

Locuri de munca in Irlanda

AA EURO angajeaza:

Pozitie: Operator general la fabrica de cherestea

Locatie: Irlanda, Mill Lodge, Larragh, Ballon, Co. Galway

Se cere limba engleza la nivel conversational!!!

->Se ofera salarizare:

Day Shift: 12,70 euro/brut pe ora primele 39 ore

17,85 euro brut/h overtime

23,80 euro brut /h sambata dupa 11 a.m si duminica

Night shift: 13,09 euro/brut pe ora primele 39 ore

19,64 euro brut/h overtime

26,18 euro brut /h sambata si duminica

Bonus in functie de productie intre 40 euro- 150-euro saptamanal

->Cazarea: 90 euro /saptamana singur in camera

60 euro/saptamana camera dubla

-> Contract de munca irlandez