Detalii proiect

Logare

Înregistrare

Cerințe

  • Profesie Operator asamblare, experiență sub 1 an
  • Specializare Structuri din lemn, opțional
  • Limba Engleză, nivel mediu

Oferta

  • Recrutor AA EURO Recruitment Romania
  • Detalii salariale 400 - 450 EUR net / saptămână
    » depinde de numărul de ore lucrate
  • Program de lucru Normal (8 ore)
  • Tip contract Perioadă nedeterminată
  • Locație Mill, County Galway, Irlanda
  • Adresa Mill County Galway, Ireland
  • Drept de muncă în Irlanda Necesar
  • Caută candidați În Irlanda
  • Cazare Asigurată de angajator și plătită de angajat (singur în cameră)
    » 90 EUR / saptămână

Descrierea jobului

Traducere

Locuri de munca in Irlanda

AA EURO angajeaza:

Pozitie: Operator general la fabrica de cherestea

Locatie: Irlanda, Mill Lodge, Larragh, Ballon, Co. Galway

Se cere limba engleza la nivel conversational!!!

->Se ofera salarizare:

Day Shift: 12,70 euro/brut pe ora primele 39 ore

17,85 euro brut/h overtime

23,80 euro brut /h sambata dupa 11 a.m si duminica

Night shift: 13,09 euro/brut pe ora primele 39 ore

19,64 euro brut/h overtime

26,18 euro brut /h sambata si duminica

Bonus in functie de productie intre 40 euro- 150-euro saptamanal

->Cazarea: 90 euro /saptamana singur in camera

60 euro/saptamana camera dubla

-> Contract de munca irlandez