Here to assist you for a job, 24/7

Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Kierowca, doświadczenie 3 - 5 lat
  • Specjalizacja Plandeka, doświadczenie 3 - 5 lat
  • Język Angielski, poziom średni
  • Prawo jazdy CE, doświadczenie 3 - 5 lat

Oferta pracy

  • Rekrutujący 247 Drive
  • Szczegóły wynagrodzenia 2800 - 3200 EUR netto / miesiąc
    » wpływ ma liczba godzin przepracowanych
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Umowa agencyjna
  • Dodatki» Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
    » Hourly wage: € 17,99 gross per hour + night allowance and extras
    » Dutch contract
    » Weekly payment (between € 700-800 net)
    » Holiday money (8,33%) and paid holidays days (25 a year)
    » Pension Scheme
    » Travel allowance
    » Accommodation
  • Lokalizacja Dedemsvaart, Overijssel, Holandia
  • Zezwolenie na pracę w: Holandia Wymagane
  • Szukaj kandydatów w: Węgry
  • Zakwaterowanie Dostarczone przez pracodawcę i opłacone przez pracownika (osobny pokój)
    » 80 EUR / tydzień

Opis stanowiska

Przetłumacz

Are you a CE truck driver and are you looking for a new challenge? Don't wait and apply now to our interesting job offer! We are currently seeking for a national CE drivers for our client located in Dedemsvaart.

Base: Dedemsvaart

Responsibilities

As a truck driver you will transport non-food products between warehouses for big online shops. The work is always at night from 22:00 till 10:00h.

You will work in a system: one week you start on Sunday evening and end on Friday morning; the other week you'll start on Monday evening and finish on Saturday morning. You always start in Dedemsvaart - (un-)load in Zwolle - Utrecht or Amsterdam - Dedemsvaart. On the way back to Dedemsvaart it is possible to get 2 or 3 addresses more. You have to load and unload yourself. Products are located on roll containers. Your day will last 11-12 hours.