Here to assist you for a job, 24/7

Szczegóły projektu

Zarejestruj się

Wymagania

  • Zawód Elektryk, opcjonalne

Oferta pracy

  • Rekrutujący HappyRecruiter
  • Szczegóły wynagrodzenia 3200 RON netto / miesiąc
  • Harmonogram pracy Normalne (8 godzin)
  • Typ umowy Pracownik stały
  • DodatkiVouchery żywieniowe
  • Lokalizacja Targu Mures, Okręg Marusza, Rumunia
  • Zezwolenie na pracę w: Rumunia Wymagane
  • Szukaj kandydatów W Targu Mures i w okolicy (30 km)
  • Transport lokalny Dostarczone i opłacone przez pracodawcę (Transport decontat)

Opis stanowiska

Przetłumacz

Firero SRL angajeaza proaspat absolvent profil electric sau necalificat in electrice sau electrician incepator.

Sarcini:

- montaj jgheaburi metalice

- montaj tubulatura si cabluri – aparent, ingropat, aerian sau subteran

- cablaj instalatii electrice curenti slabi 12-24v

- montaj aparataje, masuratori electrice

- lucru cu scule electrice, lucru si la inaltime

Transport decontat.

Ocazional deplasari cu cazare si diurna.